
Сидіння каремат підпалювач олива
- В наявності
- Код: 1655990049
180 ₴
+380 (93) 509-93-75
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір 36*30 см Товщина 1 см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 180 г |
| Довжина | 36 см |
| Кількість шарів | Тришарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 30 см |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ЕВА мм |
- Ціна: 180 ₴






