
Сидіння каримат килимок тактичне з кріпленням на пояс розкладний 6 секцій
- В наявності
- Код: 2117834570
860 ₴
+380 (93) 509-93-75
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики: Верхній матеріал: Оксфорд 600D (прогумований); Наповнювач всередині: ізолон 10 мм (теплоізоляційний матеріал, який не горить і не деформується); Колір: Мультикам; дві стропи на системі MOLLE для кріплення на MOLLE або на ремінь; фастекси для швидкого скидання; для можливості транспортування фіксується якісною фурнітурою — фастексами; Розмір: довжина 1 м 80 см ширина 45 см одна секція 30 см х 45 см вставка ізолон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pago |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Ширина | 40 см |
| Щільність матеріалу | 45 кг/м3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 180 |
| Матеріал | Oxford см |
| Расцветка | Мультикам |
| Тип килимка | Каремат мм |
| Товщина | 10 кг/м3 мм |
- Ціна: 860 ₴






