
Тактичний рюкзак хакі 100 л. транспортний міцний чорний
- В наявності
- Код: 2219211946
2 935 ₴
+380 (93) 509-93-75
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактичний рюкзак об'ємом 100 л Експедиційний рюкзак із системою моллі об'ємом 100 л. Виповнюється з високоякісної тканини CORDURA 100 Особливості: - система моллі-кріплення для інструментів - грудна стяжка - знімний клапан - нижній вхід - система анатомічної конструкції спинки, яка забезпечує чудову вентиляцію і точне припасування під будь-яку фігуру. Внутрішній каркас складається з 2 паралельних алюмінієвих пластин, що рівномірно розподіляють навантаження зі спини на поясний ремінь. Об'єм: 100 L, Розмір: 90х30х34 см Вага: 1950г Матеріал: Cordura 1000
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 100 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 см г |
| Тип | Рюкзак |
| Гарантійний термін | 12 кг міс |
| Довжина | 82 |
| Кількість лямок | 2 см |
| За типом конструкції | Каркасний см |
| Колір | Чорний міс |
- Ціна: 2 935 ₴




