
Килимок під спальний мішок польовий матрац суперкомпактний туристичний похідний широкий, як матрац
- В наявності
- Код: 2272003013
660 ₴
+380 (93) 509-93-75
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каримат як матрац ТОЛИНА 2 см!!! суперефективний, зручно спати, точно Вам підійде
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pago |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Товщина | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Щільність матеріалу | 32 кг/м3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 190 кг/м3 |
| Кількість шарів | Чотиришарові мм |
| Матеріал | Пінополіетилен см |
| Тип килимка | Каремат см |
| Ширина | 80 міс см |
- Ціна: 660 ₴


