
Каремат сиденья тактический туристический крепеж на пояс или ремень свинца одинарный
- В наявності
- Код: 1813322436
310 ₴
+380 (93) 509-93-75
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кариматсидушкатактичнийподжопниктуристичнийкріпленнянапоясабореміньоливаодинарний. Основнезавданняуберегтинижнюзаднючастинувідпереохолодженняіякнаслідокрозвиткузахворювань. Сидушкавиконаназізносостійкогоматеріалуоксфорд600д. КариматкріпитьсянаекіпіровкузадопомогоюспеціальнихстропісистемиMolle,якавикористовуєтьсямайжевусіхвиробахтактичногонапряму. КариматвикористовуютьвпарізРПСабопоясом,такожпередбаченокріпленнянавколоталіїпридопомозістропизгумками,атакожфіксацієюфастексом. Прошарокзщільногоизолона(теплоізоляційного
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Довжина | 38 см |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 10 мм |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Оксфорд |
| Міжнародний розмір | Універсальний |
- Ціна: 310 ₴








