
Електричні плити настільні двокомфоркові Rainberg RB-008 3500 Вт, Стильна електро плита ZI-76
- Немає в наявності
- Код: 59965-34
1 117 ₴
+380 (63) 750-73-49
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ! Ви отримаєте такий товар, як на відео! Жмі "Подробніше!" Електричні плити настільні двокомфоркові Rainberg RB-008 3500 Вт, Стильна електро плита ZI-76 Електроплита двоконфоркова Rainberg RB-008 — справжня знахідка для людей, які цінують свій час. Відкриті нагрівальні спіралі, кожна потужністю в 3500 Вт, забезпечують миттєве розігрівання і швидке приготування їжі вдома та на дачі. Вбудовані термостати підтримують встановлений режим приготування їжі. П'ять режимів потужності для кожної конфорки. Компактна електроплита в елегантному дизайні — чудове рішення як додаткової варильної панелі на дачі або в будинку, так і як окрема електрична плита на невеликій кухні. Проста та зручна в експлуатації з подвійною варильною панеллю. Кожна плита настроюється індивідуально — можна використовувати дві пластини разом або окремо. Ця модель обладнана захистом від перегрівання, що не ковзають гумовими ніжками для безпечного використання. Переваги плитки: температура регулюється яскравістю світла; легко чиститься і миється. класичний дизайн для сучасної кухні; обладнана захистом від перегрівання; автоматичні вбудовані термостати підтримують заданий температурний режим приготування їжі; наявність двох незалежних конфорок; п'ять режимів потужності для кожної конфорки; Характеристики: Колір: сірий. Вага: 2.4 кг. Розміри (Д/Ш/В): 43x24x7 см. Тип: кухонна плита Потужність: 3500W (2x1750W) Нагрівальний елемент: спіральні Кількість конфорок: 2 Діаметр диска: 155 мм. Довжина кабелю живлення: 55 см. Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz Матеріал варильної поверхні: емаль Комплектація: Електропліта Rainberg RB-008 Комплект ніжок: 4 шт. Картонне паковання (45x26x7.5 см). Додаткові параметри Колір корпусу: Сірий Споживана потужність: 3500 Країна-виробник: Китай Загальна кількість конфорок: 2 Ширина: 215 мм Виробник: Rainberg Тип керування: Механічне Стан: Нове Вага: 1.2 кг Висота: 60 мм Покриття варильної поверхні: емаль Варильна поверхня: електрична Кількість електричних конфорок: 2 Тип плити: Настільна Функція автовимкнення: Немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електричні плити настільні двокомфоркові Rainberg RB-008 3500 Вт, Стильна електро плита ZI-76 |
- Ціна: 1 117 ₴










