
Електрична кухонна плита з двома комплектами ViLgrand, переносна настільна електроплита DR-40
- Немає в наявності
- Код: 63068-34
1 271 ₴
+380 (93) 509-93-75
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ! ✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео! Жмі "Подробніше!" ️ Електрична кухонна плита з двома комплектами ViLgrand, переносна настільна електроплита DR-40 ✨ Електропліта обладнана двома конфорками потужністю 1000 Вт кожна і керується поворотним регулятором потужності. ✨ Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дає змогу уникнути перегрівання. ✨ Плита обладнана термостатичним захистом від перегрівання. Завдяки п'ятирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв. ➕ Країна-виробник: 180 ➕ Тип керування: Модичне ➕ Потужність, кВт:2 ➕ Цвет:Серый ➕ Тип: Електрична ➕ Додаткові характеристики: Червунний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані нековзні ніжки, регульований термостат ➕ Кількість конфорок: 2 ➕ Сфера використання:Для дому ➕ Виробник: ViLgrand ➕ Тип встановлення: Настільні ➕ Вага:2,3 кг ➕ Країна реєстрації бренда: Україна ➕ Габарити в упаковці (ВхШхГ): 5х43х21 см ➕ Напруга, В:220 ➕ Матеріал плитки: Сталь ➕ Вага в упаковці:2,6 кг Додаткові параметри ➕ Варильна поверхня: електрична ➕ Покриття варильної поверхні: емаль ➕ Стан: Нове ➕ Висота: 60 мм ➕ Колір корпусу: Сірий ➕ Тип керування: Механічне ➕ Виробник: Vilgrand ➕ Вага: 3 кг ➕ Тип плити: Настільна ➕ Кількість електричних конфорок: 2 ➕ Загальна кількість конфорок: 2 ➕ Споживана потужність: 2000 ➕ Функція автовимкнення: Немає ➕ Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна кількість конфорок | 2 міс |
| Товар | Електрична кухонна плита з двома комплектами ViLgrand, переносна настільна електроплита DR-40 |
- Ціна: 1 271 ₴






