
Комфортна електроплита, Мініелектроплита, Маленька настільна Побутова електроплитка ST-59
- Немає в наявності
- Код: 63943-34
1 099 ₴
+380 (93) 509-93-75
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРО НІЖЕ! ️ Ви отримаєте такий товар, як на відео! Жмі "Подробніше!" Комфортна електроплита, Мініелектроплита, Маленька настільна Побутова електроплитка ST-59 ️ Електроплита ViLgrand VHP161D обладнана однією конфоркою потужністю 1000 Вт і керується поворотним регулятором потужності. ️ Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дає змогу уникнути перегрівання. ️ Плита обладнана термостатичним захистом від перегрівання. Завдяки чотирирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв. Характеристики: Сфера використання: Для дому Кількість конфорок: 1 Напруга, В: 220 Тип: електрична Тип керування: механічне Матеріал плитки: позначав Тип встановлення: настільні Потужність, кВт:1 Колір:сірий Діаметр комфорки: 145 мм Додаткові характеристики: Гарантія:24 місяці Спіральний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані нековзні ніжки, регульований термостат Країна-виробник: Китай Виробник: ViLgrand Додаткові параметри Кількість електричних конфорок: 1 Стан: Нове Вага: 1.2 кг Тип керування: Механічна Висота: 60 мм Колір корпусу: Сірий Ширина: 215 мм Споживана потужність: 1000 Функція автовимкнення: Немає Виробник: ViLgrand Покриття варильної поверхні: емаль Тип плити: Настільна Загальна кількість конфорок: 1 Варильна поверхня: електрична Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Комфортна електроплита, Мініелектроплита, Маленька настільна Побутова електроплитка ST-59 |
- Ціна: 1 099 ₴



