
Електрична настільна плита ViLgrand VHP161D 1000 Вт, Дискова плита для дому підлогова потужна RE-77
- Немає в наявності
- Код: 63944-34
1 089 ₴
+380 (93) 509-93-75
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРО НІЖЕ! Ви отримаєте такий товар, як на відео! Жмі "Подробніше!" Електрична настільна плита ViLgrand VHP161D 1000 Вт, Дискова плита для дому підлогова потужна RE-77 Електропліта ViLgrand VHP161D обладнана однією конфоркою потужністю 1000 Вт і керується поворотним регулятором потужності. Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дає змогу уникнути перегрівання. Плита обладнана термостатичним захистом від перегрівання. Завдяки чотирирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв. Характеристики: ✅ Тип встановлення: настільні ✅ Тип: електрична ✅ Цвет:серый ✅ Потужність, кВт: 1 ✅ Напруга, В:220 ✅ Тип керування: механічне ✅ Діаметр комфорки: 145 мм ✅ Матеріал плитки: позначал ✅ Сфера використання: для дому ✅ Кількість конфорок: 1 Додаткові характеристики: ✅ Країна-виробник: Китай Виробник: ViLgrand ✅ Спіральний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані нековзні ніжки, регульований термостат ✅ Гарантія:24 місяці Додаткові параметри ✅ Тип плити: Настільна ✅ Ширина: 215 мм ✅ Загальна кількість конфорок: 1 ✅ Вага: 1.2 кг ✅ Країна-виробник: Китай ✅ Стан: Нове ✅ Колір корпусу: Чорний ✅ Варильна поверхня: електрична ✅ Кількість електричних конфорок: 1 ✅ Функція автовимкнення: Немає ✅ Покриття варильної поверхні: емаль ✅ Споживана потужність: 1000 ✅ Тип керування: Механічне ✅ Виробник: ViLgrand ✅ Висота: 60 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна кількість конфорок | 1 міс |
| Товар | Електрична настільна плита ViLgrand VHP161D 1000 Вт, Дискова плита для дому підлогова потужна RE-77 |
- Ціна: 1 089 ₴

