
Комфорка електрична, Електроплита для кухні з двома конфорками, Електроплита настільна від мережі YO-21
- Немає в наявності
- Код: 63949-34
1 325 ₴
+380 (93) 509-93-75
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ! Ви отримаєте такий товар, як на відео! Жмі "Подробніше!" Комфорка електрична, Електроплита для кухні з двома конфорками, Електроплита настільна від мережі YO-21 Плита настільна ViLgrand VHP 182F Gray — універсальне рішення для приготування їжі вюбих умов, де є електрика. Проста у використанні, швидка в нагріванні та зручна в зберіганні — вона стане ідеальним вибором для студентів, дачників і всіх, хто цінує практичні рішення. Електроплита обладнана двома конфорками потужністю 2500, що має конфорку: 1000, права конфорка: 1500. діаметр конфорок: 155+185 мм і керується поворотним регулятором потужності. Купити плиту настільну ViLgrand VHP 182F Black можна, оформивши замовлення на нашому сайті або телефоном. Характеристики: Діаметр конфорок: 155+185 мм Товщина панелі: 0,35 мм Загальна потужність: 2500 Номінальна частота: 50-60 Гц Потужностійкої конфорки: 1000. Номінальна напруга: 220-240 В Кількість конфорок: 2 Габаритні розміри виробу: 465×265×70 мм Потужність правої конфорки: 1500. Довжина кабелю живлення: 80 Матеріал корпусу: неіржавка сталь Вага нетто: 3 Додаткові параметри Функція автовимкнення: Немає Тип керування: Механічна Варильна поверхня: електрична Колір корпусу: Сірий Стан: Нове Загальне кількість конфорок: 2 Тип плити: Настільна Країна виробник: Китай Покриття варильної поверхні: емаль Кількість електричних конфорок: 2 Споживана потужність: 2500 Висота: 60 мм Виробник: ViLgrand Вага: 1.2 кг Ширина: 215 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Комфорка електрична, Електроплита для кухні з двома конфорками, Електроплита настільна від мережі YO-21 |
- Ціна: 1 325 ₴


