
Плита на стіл електрична Camry, Зручна плита для кухні Настільна потужна Міні електроплита PF-52
- Немає в наявності
- Код: 65483-34
1 176 ₴
+380 (63) 750-73-49
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
????ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!???? ✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео! ????Тисни "Детальніше!"???? ???? Плита на стіл електрична Camry, Зручна плита для кухні Настільна потужна Міні електроплита PF-52 ✨ Camry CR 6510 – це електрична плита невеликих розмірів, яка дозволить готувати їжу за будь-яких умов за наявності електрики. Це практичне рішення для дачної ділянки та будь-якої кухні маленьких габаритів, де не завжди знайдеться місце для повноцінної плити. ✨ Конструкція плити дуже зручна та проста у користуванні. Одна варильна поверхня представлена нагріваючим елементом – чавунною конфоркою, потужність якої досягає 1500 Вт. Регульований термостат дозволяє налаштувати необхідну потужність нагріву. Варто зазначити, що плита розігрівається досить швидко, що дозволить суттєво заощадити час на приготування їжі. Про включений стан повідомляє світловий індикатор червоного кольору. Сталева поверхня плити проста у догляді і легко очищається від забруднень. Чотири ніжки гарантують надійну стійкість приладу на поверхні. Плита дуже компактна її невелика вага в 1,38 кг дозволять легко транспортувати її з одного місця в інше. ???? Характеристики ???? Харчування ― 220 ― 240 В, 50 Гц. ???? Одна конфорка ???? Потужність: 1500 Вт ???? Чавунний нагрівальний елемент ???? Розміри печі: 24 х 24 см ???? Світловий індикатор роботи ???? Надійне покриття, зручне для очищення ???? Діаметр варильної поверхні: 185 мм ???? Склад: чавун, пластик, сталь ???? 5-ступінчастий плавний регульований термостат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Надійна кухонна плита Camry CR 6510 1500 Вт, Настільна побутова електрична плита для дому кухні PF-52 |
- Ціна: 1 176 ₴









