
Розкладний штатив для фото зйомки, Селфі штатив для телефону з рівнем вирівнювання WN-26
- В наявності
- Код: 66156-34
771 ₴
+380 (93) 509-93-75
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
????ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!???? ???? Ви отримаєте такий товар, як на відео! ????Тисни "Детальніше!"???? ⚙️ Розкладний штатив для фото зйомки, Селфі штатив для телефону з рівнем вирівнювання WN-26 ???? Yunfeng tripod 3388 – це професійний штатив для телефону, який забезпечений усім необхідним для потреб сучасного блогера. Цей штатив має невеликі габарити та дуже зручний. У складеному стані всього 52 см. Максимальна висота 137 см. При цьому висота штатива регульована і Ви можете виставити на будь-якій потрібній для Вас висоті починаючи від 52 см до 137 см. Завдяки своїм широким ніжкам штатив дуже стійкий. ???? У комплекті з цим штативом йде надійне та якісне кріплення для телефону. Особливістю даного кріплення є його понад надійність, оскільки телефон в даному кріпленні затягується затяжним гвинтом і ні за яких обставин, телефон не випаде з даного кріплення. , але й у вертикальному, що не кожен штатив для телефону може зробити. ???? Цей штатив комплектується бездротовим Bluetooth пультом. Завдяки Bluetooth пульту Ви можете керувати камерою телефону на відстані до 10 метрів! Це допомагає Вам у потрібний момент увімкнути та вимкнути камеру або зробити фотографію. Також штатив оснащений стандартним гвинтом ¼ дюйма, на який легко можна кріпити, відповідною гайкою: фотоапарати, камери, екшн-камери, різного роду кріплення або перехідники. ???? Невід’ємним плюсом даного штатива є наявність зручного транспортувального чохла! ???? Характеристики: ???? Кількість секцій: 3 ???? Тип: Штатив для телефону, фотокамери, відеокамери ???? Макс. діаметр трубки: 16.8 мм ???? Вага: 600 г ???? Пульт: Є ???? Мінімальна висота: 52 см ???? Кут повороту по вертикалі: 90 градусів ???? Максимальна висота: 137см ???? Кут повороту по горизонталі: 360 градусів ???? Максимальне навантаження на штатив: 3000 г ???? Довжина у складеному вигляді: 52 см ???? Комплектація: ???? Bluetooth пульт ???? Штатив ???? Кріплення для телефону ???? Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1370 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 137 см |
| Мінімальна висота знімання | 52 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штатив для камери вертикального знімання, Тринога штатив монопод Студійна стійка WN-26 |
- Ціна: 771 ₴




