
Плитка електрична переносна, Настільна плита для приготування їжі, Кухонна електрична плита FL-12
- В наявності
- Код: 66164-34
937 ₴
+380 (93) 509-93-75
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
????ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!???? ???? Ви отримаєте такий товар, як на відео! ????Тисни "Детальніше!"???? ???? Плитка електрична переносна, Настільна плита для приготування їжі, Кухонна електрична плита FL-12 ???? Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як Domotec MS-5822, ви зможете легко приготувати собі їжу на поточний день. Плиту Domotec MS-5822 можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення. Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.Емалеве біле покриття плити Domotec MS-5822 додає їй привабливості в очах тих користувачів, які віддають перевагу класичному оформленню побутових приладів. ???? Характеристики: ⭐ Регульований термостат на кожну конфорку; ⭐ Харчування: 220V; ⭐ Покриття робочої поверхні: емаль; ⭐ Світлова індикація роботи; ⭐ Потужність конфорки: 1000 Вт*2 шт; ⭐ Прогумовані ніжки; ⭐ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм; ⭐ Управління: механічне; ⭐ Надійне покриття, зручне для чищення; ⭐ Кількість режимів: 5; ???? Комплектація: ⭐ Упаковка. ⭐ Інструкція; ⭐ Електропліта Domotec MS-5822;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Компактна побутова електроплита, надійна настільна плита для дому, Настільна електроплита зручна FL-12 |
- Ціна: 937 ₴










